Keşfet

Altyapım yok ne yapabilirim

Konu Yazar
Yeni Üye
May
4
0
Arkadaşlar oturduğum yerde altyapı yok internetsiz mobil veri ile nereye kadar gideceğim oyun oynayamıyorum bir şey indiremiyorum
Nasıl bir çözüm yapabiliriz buna ne yapayım

Yeni Üye
May
2
0
Altyapın yoksa Superbox ya da Magnet kullanabilirsin. Turkcell ve Turk telekom mobil verisiyle bir internet hız testi, ping testi vs yap çünkü aşağı yukarı bunlarda da aynı hızı alacaksın. Superbox çok pahalı Magnet'e göre ama maalesef Turk telekom çekmeyen yerler olabilir ben o yüzden superbox kullanıyorum 1TB internet paketine 2500 tl veriyorum çok pahalı, şimdi Magnet'e baktım 800 TL'ye limitsiz internet veriyor oraya bakabilirsin

Konu Sahibi
H
Konu Yazar
Yeni Üye
May
4
0
Altyapın yoksa Superbox ya da Magnet kullanabilirsin. Turkcell ve Turk telekom mobil verisiyle bir internet hız testi, ping testi vs yap çünkü aşağı yukarı bunlarda da aynı hızı alacaksın. Superbox çok pahalı Magnet'e göre ama maalesef Turk telekom çekmeyen yerler olabilir ben o yüzden superbox kullanıyorum 1TB internet paketine 2500 tl veriyorum çok pahalı, şimdi Magnet'e baktım 800 TL'ye limitsiz internet veriyor oraya bakabilirsin
turktelekom benim hattim çok kötü çekiyor babamınki turkcell fena değil ondan test ettim güzel hızlar 80mbps falan yazıyor download bir arayım o zaman para sıkıntım yok çalışıyorum zaten

Konu Sahibi
H
Konu Yazar
Yeni Üye
May
4
0
internet için başvuru yaptım gelip testini deneyip takacaklarmış yarın

Konu Sahibi
H
Konu Yazar
Yeni Üye
May
4
0
kurulum işlemini bitirdiler babamın internet hızı daha iyi gibiydi sanki ama bu da iyi pingim falan düşük değil ama çokta değil oyunda rahatsiz etmiyor beni
1729001663705.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar