Keşfet

Ayaz Teknoloji Güvenilir Mi? - Deneyimim

Konu Yazar
Yönetici
Yönetici
Eki
110
525
RX 7800 XT ekran kartı arayışında olduğum sıralar fiyatının diğer tüm rakiplere göre 2-3 bin TL daha ucuz olduğu bir mağaza dikkatimi çekti. Mağaza Hepsiburada'da isimli mağazaydı.
Bu konuda kendi deneyimim ve mağaza hakkındaki görüşlerimi bildireceğim.
Mağaza'dan 18 Şubat Pazar günü Gigabyte RX 7800 XT Gaming OC modelini satın aldım ve 19 Şubat Pazartesi günü saat 09:25'de kargoya verdiler. İlk öncelikle çok hızlı bir şekilde ekran kartımı kargo şirketine yetiştirdikleri için teşekkür ederim. Hızlı kargolamaları sayesinde İstanbul'dan Aydın'a kargomun gelmesi bir gün sürdü. Salı günü akşam saatleri Yurtiçi kargo evime getirdi.

Aldığım ekran kartını 20.500 TL'ye satın aldım, kartın kısmen diğer pazaryerlerine göre ucuz olmasının sebebi İthalatçı garantili yani TR servisinden garantisinin olmamasıydı. Kendilerine olası sorunlarda işlemin nasıl ilerleyeceği konusunda konuştum. Yapacağım işlem ekran kartını tekrar kendilerine kargolamak ve onlar aracılığıyla garantiye gönderilecek.

Destek konusunda çoğu firmaya fark atacak şekilde hızlı yanıt alabiliyoruz. Mağazanın aldığı değerlendirmelere bakılırsa da tek aynı düşünce de olan kişi ben değilim.
Kendilerine sorduğum soruya sadece 1 dakika gibi kısa sürede yanıt verdiler ve ondan sonraki soracağım tüm sorularda da bu hızlarını kaybetmeden destekçi oldular, buradan Ferdi beye teşekkürlerimi iletiyorum.

İstanbul Şişli'de aktif olarak yer alan Ayaz Teknoloji 18 yıldır hizmet vermekte ve vermeye devam edecek şekilde gözüküyor. Şuan da aktif olarak tekelleşmiş çoğu teknoloji firmasından da deneyim olarak daha memnun kaldığım kesin.
 

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst