Keşfet

Gaming.gen.tr Güvenilir Mi?

Konu Yazar
Yönetici
Yönetici
Eki
110
526
Bilgisayar donanım parçaları ve hazır bilgisayar sistemlerinin satışı üzerine kurulmuş olan Gaming.Gen.TR güvenilir mi, müşteri temsilcisi yardımcı oluyor mu olası problemlerde?

10 yılı aşkın bir şekilde profesyonel olarak hizmet veren Beta Oyun Teknoloji Anonim Şirketi bilgisayar sektöründe kurumsal firmalara ve pazaryerleri üzerinden son kullanıcıya hizmet veren bir firmadır. Zamanla daha çok Gaming ürünlere odaklanmak için genişlemiş ve şuan ki aktif siteleri ve satış yaptıkları yer olan Gaming.Gen.TR'nin açılışını gerçekleştirmişlerdir.
Asıl kuruluş amacı oyuncuların ihtiyacı doğrultusunda fiyat/performans ürünlere odaklanmak ve oyuncuların ihtiyacını karşılamak aynı zamanda da bunları yaparken de olabilecek en uygun fiyatlarla beraber iyi bir müşteri temsilcisi hizmeti sunarak satın alım yapan kişilerin memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak.
Şuan da aktif olarak Ümraniye/İstanbul üzerinde mağazası da bulunan Gaming.Gen.TR'den isterseniz çevrimiçi bir şekilde isterseniz de mağazadan alışverişinizi yüz yüze gerçekleştirerek ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz.

Youtuberlar ile aktif olarak çalışan ve Youtube kanallarına özel hazır sistemler toplamasından dolayı çok fazla kişinin aklında acaba Gaming.Gen.TR güvenilir mi sorusu uyanıyor ve insanlar alışveriş yapmadan önce düşünüp araştırmak zorunda kalıyor.
Çok fazla korkmanıza gerek yok çünkü Gaming.Gen.TR aktif olarak bilgisayar sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalar arasında yer almakta.

Kendi kişisel görüşlerime yer alacak olursam daha önceden Gaming.Gen.TR üzerinden çeşitli ekipman alışverişlerim bulunda ve kendileri üzerinde hiç bir problem yaşamadan ekipmanlarıma kavuştum. Aynı zamanda yakın bir arkadaşımın bilgisayarını da Gaming.Gen.TR üzerinden toplamıştık ve o da korumalı ve hızlı gelen kargo sonrası bilgisayarında hiç bir problem yaşamadan bir kaç senedir aktif olarak problemsiz kullanıyor.

Elbette Gaming.Gen.TR üzerinde çeşitli olumsuzluklarda yaşandı, sizlere %100 güvenilir demeden daha önceden çeşitli insanların yaşadığı yorumları da aşağıda aktarmak isterim;

Tok****** kullanıcı adına sahip müşterinin yaşadığı problem;
Aldığı hazır sistem Yurtiçi kargo ile kapısına geldikten sonra heyecanla kargosunu açıyor ve kasanın yan camının buzla tuz olduğu ve bu yüzden Gaming.Gen.TR yetkilileri ile iletişime geçip sorunun çözülmesini istiyor fakat maalesef ki haftalar boyunca bu problem ile uğraşması fakat maalesef ki başının çok fazla ağrımasına sebep oldu bu problem.

Sonuca gelecek olursak Gaming.Gen.TR güvenilir bir sitedir, elbette problem yaşamanız mümkündür fakat şuan da alınabilecek her türlü teknolojik olsun ya da olmasın tüm ürünlerde problem yaşamamız maalesef ki mümkün. Gaming.Gen.TR genel olarak hızlı ve korumalı kargosu ile müşterilerinin çok fazla problem yaşamasına şans tanımadan onlara sorunsuz bir şekilde ürünlerini gönderiyor fakat arada bir üstteki gibi müşterilerin canını sıkan durumlar yaşanıyor. Burada Gaming.Gen.TR'den alışveriş yapıp, yapmamak size kalmış fakat çoğunluğa vurulduğu zaman Gaming.Gen.TR güvenilir gözüküyor ve oradan aldığınız ürünlerde problem yaşama şansınız bir hayli düşük.
 

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst