Keşfet

Spiderman 4 Çekimleri Başlıyor, Vizyona Ne Zaman Girecek?

Konu Yazar
Yönetici
Yönetici
Eki
110
525
spiderman-4-vizyon-tarihi.jpg
Spiderman 4 Çekimlerine Başlandı
Marvel'ın belki de en çok tanınan ve sevilen karakterleri arasında yer alan Spiderman 4'ün çıkacağı tarih izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyordu. En son Spiderman filmindeki gelişmeler sonrası filmde eski Spiderman aktörleri Tobey Maguire ve Andrew Garfield yer almıştı ve 3 örümcek adamın aynı filmde olması beraber ortak düşmanlara karşı savaşması çok epik sahneler ve yıllardan beridir bu film serilerini takip eden insanlar için çok duygulandırıcı anlar yaşattı.
Spiderman 3: No Way Home ile beklentileri arşa çıkaran Marvel, Spiderman 4 için ne yazık ki beklentilerimizi tam karşılayamayabilir ve benzer sahneler bekleyen izleyiciler hüsranla karşılaşabilir. Spiderman 4'de Marvel'ın planı daha çok sokak seviyesi düşmanlar ile karşılaşmasını ve karakterin gelişimine duygusal olarak odaklanmayı düşünüyorlar. Elbette ister sokak seviyesi olsun ister uzayda geçen maceralar olsun Spiderman her türlü sevilen bir karakter ve filmi çıkacağında sinemaların tıklım tıklım dolacağı çok bariz.

Spiderman 4 Yönetmeni Belli Oldu
spiderman-yonetmeni-justin-li.jpgMarvel Spiderman'in önceki filmlerini yöneten Jon Watts ile yollarını ayırdı ve bir süredir yeni yönetmen arayışındaydı.
Sony ve Marvel bu yönetmen boşluğunu doldurmak için Hızlı ve Öfkeli filmleri ile yakından tanıdığımız Justin Li ile çalışmaya başladı fakat hayranlar bu karara hiç memnun gözükmüyor. Hızlı ve öfkeli her ne kadar köklü ve tanınan bir seri olsa da kaliteli bir yapım mı oldukça tartışılır. İnsanlar Hızlı ve Öfkeli filmlerini kalitesinden daha çok kendisinde bulundurduğu anılar ve başka sebeplerden dolayı gitmektedir. Justin Li ne yazık ki Hızlı ve Öfkeli'de elle tutulabilir kaliteli bir filme el attığı söylenemez ve Spiderman gibi koskocaman bir markayı benzer bir deneyimi olmayan bir kişiyi vermek ne kadar doğru olur bilemiyoruz.
Marvel Studios başkanı Kevin Feige'ye güvenimiz elbette tam bazen çok saçma kararlar ile kötü yapımlar çıkmasına sebep olsa bile genel olarak filmlerin güzel olması için elinden gelen her şeyi yapıyor ve gerektiği taktirlerde filmlerde tekrar çekim kararına bile gittiği görüldü. Umarız ki Justin Li akıllarımızda güzel bir Spiderman film yönetmeni olarak kalır ve Spiderman 4'ü onun ellerinden zevk alarak izleyebiliriz.
Bir Marvel hayranı olarak yakın tarihte çekimleri başlanacak olan Spiderman 4 filmi için takipte kalacağım ve olası tüm gelişmeleri sitemiz üzerinden sizlere aktaracağım. Spiderman ve Marvel ile alakalı yeni gelişmeler için sitemize takipte kalmayı unutmayın.

spiderman4.jpg
 

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst