Keşfet

Ücretsiz Vpn Önerileri

Konu Yazar
Yönetici
Yönetici
Eki
111
818
ucretsiz-vpn.png


İnternette gizliliği sağlamanın ve güvenli bir şekilde her siteye erişimin anahtarı VPN'i ücretsiz nasıl elde ederiz?

İnternet gün geçtikçe yaygınlaşmakta ve bu yayınlaşma ile birlikte kişisel verilen korunması aynı zamanda da güvenilir bir şekilde internette dolaşma önem kazanmaya başladı. Son kullanıcılar artık buna çözüm olarak aynı zamanda erişimi olmayan çeşitli sitelerin anahtarı olarak VPN kullanmaya başladı. Bildiğiniz gibi çoğu VPN sağlayıcısı ücretli ve üyelikler satmakta, maalesef ki bu ücretleri ödemeden de elde edebileceğiniz VPN'ler ya limitli oluyor ya da kaliteli olmuyor. Burada size ücretsiz bir şekilde elde edebileceğiniz güvenilir VPN'leri listeledik.

1- ProtonVPN
ProtonVPN daha çok güvenliğe odaklanmış bir VPN ve ücretsiz bir şekilde hizmet sunuyor. Ücretsiz olarak kullanırken sınırlandırılmış hızlar ve kısıtlı sunucu seçenekleri bulunsa da gizlilik ve güvenilirlik açısından en başta gelen VPN sağlayıcılarından.

2- Windscribe
Windscribe daha çok geniş bir sunucu seçeneği ve yüksek internet hızları ile öne çıkmakta. Sizlere 10 GB bir kota veriyor bu kotayı aşmadan dilediğiniz ülkede dilediğiniz şeyleri kasma, donma sorunu yaşamadan yapabiliyorsunuz.

3- Hotspot Shield
Hotspot Shield kullanışlı arayüzü ve hızlı bağlantı imkanı ile bilinir. Ücretsiz sürümünde her ne kadar reklam ve veri kısıtlamaları bulunabiliyor olsa da oldukça iş gören güvenilir ücretsiz VPN sağlayıcılarından biridir.

Sonuç olarak ücretsiz bir şekilde VPN hizmetlerinden faydalanmak ve VPN'in nimetlerini sonuna kadar kullanmak mümkün fakat genel olarak önümüze sınırlı sunucular, internet bağlantıları ya da çokça çıkan reklamlar geliyor. Bu tarz sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız ve dilediğiniz ülkede, dilediğiniz hızlarda dolaşabilmek için ne yazık ki elinizi cebinize atıp ücretli bir plan sunan VPN sağlayıcısı tavsiye etmelisiniz aksi taktirde ProtonVPN, Windscribe ya da Hotspot Shield gibi ücretsiz fakat belirli kısıtlamaları olan firmalar ile süre geçirip kimi zaman bu kısıtlamalar yüzünden işinizin yarıda kalmasına sebep olabilirsiniz.
 

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst