Keşfet
Konu Yazar
Yeni Üye
Kas
12
1
Arkadaşlar 2K bütçede mouse önerisi yapabilir misiniz? Genelde CS2, R6, Valorant gibi rekabetçi oyunlar oynamaktayım ve benim için en ufak gecikme hareket bile çok önemli. Bana bunların dahilinde 1700-2000 TL bantlarında kaliteli bir fare önerir misiniz?

Yeni Üye
Kas
19
3
2K bandına çıkmadan 1.5K bandında bu mouse'u alabilirsin kesinlikle, bence güzel bir tercih olur. Kablosuz olması da oynadığın oyunlar için avantaj olacak diye düşünüyorum.

Konu Sahibi
Firavun
Konu Yazar
Yeni Üye
Kas
12
1
Benim attığımı al daha iyi. Pro olan modeli olsa daha iyi bir seçenek olabilirdi belki ama düz V3 daha kötü hem de arada fiyat farkı var onu farklı bir şekilde değerlendirebilirsin
Kablosuz olması daha kötü değil mi bu oyunlar için, kopma falan yaşanıyor diye duydum gecikme de olabilir

Yeni Üye
Kas
19
3
Kablosuz olması daha kötü değil mi bu oyunlar için, kopma falan yaşanıyor diye duydum gecikme de olabilir
Hayır kablosuz olması daha iyi hem de ağırlık olarakta baya fark ediyor aynı zamanda mouse ile hareketlerin kolaylaşacak kullan fark edeceksin

Konu Sahibi
Firavun
Konu Yazar
Yeni Üye
Kas
12
1
Tamamdır teşekkür ederim arkadaşlar Dareu A950 Pro modelini alacağım 54 gram ağırlığı ile çok dikkat çekiyor benim şuan kullandığım mouse 90 gramlarda bir şeydi elim çok rahatlayacak umarım. Teşekkür ederim herkese yardımcı olduğunuz için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar