Keşfet

4-5K Tl Monitör Önerisi

Konu Yazar
Yeni Üye
Kas
12
1
Arkadaşlar laptopum ile beraber kullanacağım ikinci monitör arayışındayım. 165hz ve IPS panel monitörlere bakıyorum genel olarak sizlerin tavsiyesi neler olur? VA panel tercih etmemeye çalışacağım mümkünse ips olsun.
27" için çok büyük diyorlar büyük ihtimal öyle alırsam curved alırım bana biraz tavsiye verebilir misiniz yeni öneriler ya da aşağıda benim attıklarım iyi midir

Laptopumun markası Lenova, lenova marka monitör almanın ek bir faydası olur mu. kavisli 27" bir monitör hoş ve güzel duru diye düşünüyorum.
Bütçeyi çok fazla arttırmayacak olacak şekilde önerileriniz nedir

Yeni Üye
Kas
19
3
Samsung modeller ghosting sorunlu modeller. VG249Q ise diğer ips monitörlere göre tepki süresi bakımından kötü. Renklere önem veriyorsanız XG2405-2 modeli iyidir renkler çok önemli değil diyorsanız Lenovo veya G2422HS G24-20'ye bakabilirsiniz.
24-27 inç mevzusuna gelirsek 27 inç 1080p için önerilmiyor. 40-50 cm gibi bir uzaklıktan bakacaksanız 27 inç'de bakılabilir ama yakından bakacaksınız 27 inç'de pikselleri sayma gibi olaylar canınızı sıkabilir. 1080p için önerilen 24 inç'tir her zaman. O bütçeyi esneterek bakılabilir bunlara

Konu Sahibi
Firavun
Konu Yazar
Yeni Üye
Kas
12
1
Samsung modeller ghosting sorunlu modeller. VG249Q ise diğer ips monitörlere göre tepki süresi bakımından kötü. Renklere önem veriyorsanız XG2405-2 modeli iyidir renkler çok önemli değil diyorsanız Lenovo veya G2422HS G24-20'ye bakabilirsiniz.
24-27 inç mevzusuna gelirsek 27 inç 1080p için önerilmiyor. 40-50 cm gibi bir uzaklıktan bakacaksanız 27 inç'de bakılabilir ama yakından bakacaksınız 27 inç'de pikselleri sayma gibi olaylar canınızı sıkabilir. 1080p için önerilen 24 inç'tir her zaman. O bütçeyi esneterek bakılabilir bunlara
Teşekkür ederim yazdıkların için. 2K monitör almalı mıyım mobil 3070 için iyi tercih olur mu Şuan ki laptop monitörüm 165hz olarak geçiyor 2k da da kötü performans vermez ama bence.

Yeni Üye
Kas
18
2
Arkadaşın dediği gibi o bütçeye kesinlikle EX2510S al güzel bir tercih olur memnun eder

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar